KupieAuto24.pl – ZADZWOŃ 512-185-828

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ – Warmińsko-Mazurskie

Najlepsze ceny za samochody w każdym stanie!

 
 
 
 

Prowadzony przez nas skup samochodów założony został w Elblągu. To tutaj, w północnej części Polski stworzyliśmy siedzibę naszej firmy. Nasze usługi cieszą się dużą popularnością dzięki temu, iż jesteśmy niezwykle konkretni, a wszystkie nasze transakcje są prowadzone uczciwie i zgodnie z prawem. Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji 24/7 – bez odpłaty dojedziemy pod wskazany adres i wycenimy pojazd. Pozwala Ci to oszczędzić czas i pieniądze już w początkowej fazie współpracy z naszą firmą.

Jeśli chcesz szybko i korzystnie sprzedać samochód, komis samochodowy, który prowadzimy na terenie Elbląga i okolic będzie doskonałą opcją. Możesz skontaktować się z nami przy użyciu formularza lub zadzwonić pod numer 512 048 284.

 

SKUP SAMOCHODÓW

UŻYWANYCH

 
 
 
 
 

Oferujemy skup aut używanych w Elblągu oraz wielu miejscowościach w jego pobliżu, znacząco ułatwiając naszym klientom proces sprzedaży swojego pojazdu. Dojeżdżamy we wskazane przez klienta miejsce w ustalonym czasie i dokonujemy rzetelnej wyceny samochodu.

USZKODZONYCH

 
 
 
 
 
 

Klienci, którzy posiadają auta powypadkowe – mniej lub bardziej uszkodzone – mogą także liczyć na naszą sprawiedliwą wycenę. Zadbamy o to, by właściciel takiego pojazdu mógł zarobić na transakcji, a sam proces nie trwał długo i był przeprowadzony zgodnie z prawem.

BEZ WAŻNEGO PRZEGLĄDU

 
 
 
 
 
 

Pojazdy bez ważnego przeglądu często wymagają wykonania znaczących napraw, a także poniesienia kosztu przeprowadzenia tego typu badania. Nasz komis samochodowy chętnie nabywa takie samochody, proponując klientom atrakcyjne ceny, a także transportując je we własnym zakresie.

BEZ WAŻNEGO OC

 
 
 
 
 
 

Właściciele, którzy nie zakupili ubezpieczenia samochodu, często mają problem z jego sprzedażą, ponieważ poruszanie się takim autem jest wykroczeniem w świetle prawa polskiego. Nasz specjalista rzetelnie wyceni pojazd, a po podpisaniu umowy, dostarczy go do naszej siedziby.

OSOBOWYCH

 
 
 
 
 
 
 

Najczęściej prowadzimy kompleksowy skup aut osobowych. Na terenie Elbląga oraz kilku innych miejscowości nie płacisz za dojazd naszego specjalisty, dzięki czemu zarabiasz na każdej współpracy z naszą firmą. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem już dziś!

DOSTAWCZYCH

 
 
 
 
 
 
 

Jesteśmy także zainteresowani zakupem różnorodnych samochodów dostawczych. Po wymianie firmowej floty, przedsiębiorcy często nie mają pomysłu co zrobić z używanymi autami. Współpraca z naszą firmą pozwoli zwrócić chociaż część kosztów poniesionych z tego tytułu.

Warmińsko-Mazurskie

 
 
 
 

W województwie warmińsko-mazurskim mieści się Elbląg. Jest to miejscowość o powierzchni wynoszącej około 80 km², na której zamieszkuje w przybliżeniu 121 000 osób. Dzisiejszy Elbląg to miasto na prawach powiatu. Dzięki dotacjom wciąż prowadzone są działania mające na celu jego rozwój: rozbudowa portu morskiego, sieci tramwajowej czy rekonstrukcja Starego Miasta. Dla mieszkańców są również budowane nowe osiedla.

Nazwa tego miasta po raz pierwszy pojawiła się w 890 roku, kiedy to przypisano mu imię od przepływającej tam rzeki – Ilfing, która z czasem została zmieniona również na Elbląg.

Freta 26, 82-300 Elbląg

512 185 828

Messenger