KupieAuto24.pl – ZADZWOŃ 512-185-828

Skup aut

 
 
 
 
 
 

Jeśli chciałbyś z korzyścią pozbyć się niepotrzebnego samochodu, warto postawić na nasz komis samochodowy. Elbląg, Malbork, Tczew oraz okolice to dla nas główny obszar działalności, gdzie dojeżdżamy do kontrahentów w wybrane miejsce i o najdogodniejszej porze. Istniejemy z powodzeniem na rynku już od dziesięciu lat, nieustannie dbając o najwyższy standard obsługi. Można się z nami skontaktować 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu, ponieważ działamy bardzo elastycznie. Na początek, zapewniamy uczciwą wycenę pojazdu, za którą nie pobieramy żadnych opłat.

Używane

 
 
 
 
 
 
 

Nasza oferta to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy kupujesz nowy samochód i zastanawiasz się, co zrobić ze starym, który okazuje się już zbędny. Szukanie potencjalnych kupców przez ogłoszenia internetowe lub prasowe może zająć wiele czasu, dlatego dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług oferowanych przez skup aut. W Malborku, Tczewie i Elblągu działają różne firmy, ale jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjna. Zawsze dbamy o to, aby obie strony transakcji osiągały z niej korzyści.

Powypadkowe

 
 
 
 
 
 
 

Samochód, który doświadczył dotkliwej kolizji, zazwyczaj nie nadaje się już do dalszego użytkowania. Koszt remontu może wynieść tyle, że bardziej opłaca się kupić sobie nowy. Prowadzimy także skup aut powypadkowych, dlatego u nas możesz zarobić także na pojeździe, na którego trudno byłoby znaleźć kupca indywidualnego. Rzetelnie wyceniamy nawet bardzo zniszczone samochody, ponieważ zazwyczaj możemy z nich pozyskać części zamienne.

Bez ważnego przeglądu

 
 
 
 
 
 
 

Nawet jeśli nie dokonałeś przeglądu sprzedawanego samochodu – u nas nie ma z tym żadnego problemu. We własnym zakresie przetransportujemy pojazd do naszego skupu aut z dowolnego miejsca na terenie Tczewa, Malborka, Elbląga i okolic. Dzięki bogatej wiedzy z zakresu motoryzacji i wieloletniemu doświadczeniu w swojej pracy, potrafimy uczciwie wycenić każdy pojazd i zawiązać taką transakcję, z której obie strony będą jednakowo zadowolone.

Bez ważnego OC

 
 
 
 
 
 
 

Nie musisz mieć aktualnego ubezpieczenia OC – mimo to, jesteśmy w stanie zaoferować Ci naprawdę atrakcyjną stawkę. Prosimy jednak o podanie informacji o braku dokumentów już podczas kontaktu telefonicznego, gdyż pozwoli nam to dokonać rzetelnej wyceny wstępnej. Po oględzinach pojazdu na miejscu, potwierdzimy naszą ofertę lub ją skorygujemy. Jeśli spotkamy się z Twoją aprobatą, od razu przejdziemy do podpisania umowy kupna-sprzedaży i wykonania przelewu.

Osobowe

 
 
 
 
 
 
 

Sporą część naszych kontrahentów stanowią klienci prywatni, dysponujący samochodami osobowymi. Dzięki nam, nie muszą bowiem tracić czasu na bezowocne spotkania z potencjalnymi kupcami, którzy narzekają na każdą niedoskonałość pojazdu. Nasz komis samochodowy z Elbląga dostosuje się też perfekcyjnie do Twoich możliwości czasowych i dojedzie tam, gdzie będzie Ci najwygodniej się spotkać. Zawieramy wyłącznie transakcje uczciwe, bezpieczne i w pełni zgodne z prawem.

Dostawcze

 
 
 
 
 
 
 

Chętnie podejmujemy współpracę również z przedsiębiorcami, którzy posiadają na sprzedaż pojazdy dostawcze. Zrozumiałe jest, że raz na jakiś czas należy unowocześniać flotę, aby zapewniać swoim klientom najwyższy standard usług. Zapraszamy więc do naszego skupu aut, gdzie szybko i sprawnie sprzedasz niepotrzebny samochód, zwracając sobie chociaż częściowo koszt nowego pojazdu. Biorąc pod uwagę wiele różnych czynników, dokonamy uczciwej wyceny na miejscu i jeśli okaże się ona korzystna, bez zwlekania podpiszemy umowę.

Messenger